15 sierpnia 2015

Sylwia Panas

Sylwia PanasStudentka studiów magisterskich na kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od początku swojej akademickiej przygody aktywnie działa w organizacjach studenckich oraz czynnie uczestniczy w życiu uczelni. Laureatka ogólnopolskiego drużynowego konkursu „Księgowi Przyszłości” współorganizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, jak  również członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Nie tylko teoretyk ale także praktyk księgowości. Ciągle kształci się w dziedzinie rachunkowości uczestnicząc w kursach, szkoleniach i seminariach.

Osoba dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Swoim uporem, wytrwałością i skrupulatnością doprowadza zawsze sprawy do końca. Każda przeszkoda jest wyzwaniem i sposobem do wykazania się kreatywnością w jej pokonaniu.

Prywatnie? Miłośniczka cyfr, doszukująca się nadzwyczajnych powiązań w sytuacjach życia codziennego. Twardo stąpająca po ziemi racjonalistka, dla której tak jak w świecie sycylijskiej mafii najważniejsza jest rodzina i przyjaciele.

Kontakt:
mail: s.panas@optimumpareto.com
tel: 669 519 006